طراحی سایت رسپانسیو چیست؟

از نظر طراحی سایت شما میتوانید سایتی برای طراحی سفارش بدهید که رسپانسیو یا واکنش گرا می‌باشد یعنی سایت شما برای تمامی رزولیشن های مختلف به گونه ای طراحی شده باشد که اجزای آن صفحه از سایت دارای شناوری بوده و نظم صفحه رعایت شود.

رسپانسیو بودن سایت چندین مزیت دارد که از مزایای رسپانسیو بودن سایت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سایت رسپانسیو از نظر بهینه بودن سئو مناسب است.( اگر مایل هستید سایت خود را بهینه سازی کنید به بخش بهینه سازی سئو وارد شوید. )
  • میتوانید با سایتی که رسپانسیو است توسط تمامی صفحه نمایش های موجود مانند انواع گوشی های هوشمند موبایل، تبلت، کامپیوتر و انواع لپ تاپ‌ها صفحات سایت را با نظم و شناوری مناسب آن رزولیشن ببینید
  • کاربرانی را که میخواهند با موبایل وارد سایت بشوند میتوانید پوشش دهید یعنی شما 100 درصد کاربرانی که در حیطه کاری شما در گوگل سرچی انجام می دهند را تحت پوشش سایت خود قرار دهید 

بنابراین شما اگر قصد طراحی سایت را دارید بهتر می‌باشد که سایتی سفارش دهید که یا نسخه موبایل داشته باشد یا سایت شما رزولیشن باشد تا برای شما علاوه بر راحتی کاربران با کار در سایت شما از نظر سئو هم برای شما مفید باشد مجموعه سایبر گایز دارای یک تیم مجرب در حیطه طراحی سایت رسپانسیو و همچنین طراحی سایت در نسخه موبایل و هم در نسخه وب مهارت لازم و کافی دارد و با به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا و با طراحی منحصر به فرد و خاص برای شما سایت طراحی می کند.

نکاتی که هنگام رسپانسیو کردن سایت باید در نظر بگیرید

  • برای رزولیشن هایی با کمتر از سایز 576 پیکسل از کلاس col، برای رزولیشن هایی با سایز برابر و بزرگتر از 576 پیکسل از کلاس col-sm، رزولیشن هایی که برابر و بزرگتر از سایز 768 پیکسل دارد از کلاس col-md، برای رزولیشن هایی که برابر و بزرگتر از 992 پیکسل باشد از کلاس col-lg و رزولیشن هایی برای دستگاه‌های بسیار بزرگ و برابر با 1200 پیکسل یا بیشتر از کلاس col-xl استفاده میکنیم.
  • اولویت دادن به اطلاعات و محتوای سایت در صورتی که میخواهید سایت خود را رسپانسیو طراحی کنید امری مهم است چراکه یکی از عواملی است که به بالاتر رفتن رتبه سایت شما کمک خواهد کرد.

 

برای ورود به بخش طراحی سایت میتوانید با کلیک برروی لینک وارد بخش مربوطه شوید همچنین جهت راهنمایی و مشاوره رایگان برای طراحی سایت رسپانسیو با شماره 02188456784 یا 09022002123 تماس حاصل فرمایید.