طراحی سایت استاندارد (Standard site design)

با توجه به رشد چشمگیر طراحی سایت استاندارد در چند سال اخیر امروزه بسیاری از شرکت ها و افرادی هستند که به حرفه طراحی سایت مشغول هستند در این بین برخی از افراد هستند که با رعایت نکردن استانداردها در طراحی سایت به شما یک سایت با هزینه کمتر و کیفیت پایین تر ارائه می کنند.

اگر یک سایت استاندارد طراحی کنید این سایت استاندارد می تواند تا حد زیادی به پیشرفت کسب و کارتان کمک کند. به این دلایلی که در مقاله گفته می شود اگر شما یک سایت استاندارد داشته باشید به راحتی پیشرفت های چشمگیری در زمینه شغلتان مشاهده می کنید زیرا با رعایت استاندارد ها سایت شما از نظر سئو بیس بودن قوی ست و در نتیجه باعث شناخته شدن بیشتر سایت شما می‌شود با توجه به دلایلی که گفته شد به شما توصیه می شود که در صورت نیاز به داشتن سایت، سایتی سفارش دهید که دارای استاندارد باشد. برای ورود به بخش طراحی سایت مجموعه سایبر گایز می توانید با کلیک بر روی این قسمت وارد بخش مربوط به طراحی سایت شوید.

ویژگی های سایت استاندارد

  • استفاده از استاندارد های Html5 در طراحی سایت

رعایت استاندارد های html5 که نسخه آخر html می باشد که زبان نشانه گذاری در برنامه نویسی می‌باشد که از عوامل مهم طراحی سایت استاندارد می باشد.

  • استفاده از فایل های css به طور مجزا

استفاده از فایل‌های css باعث می شود ویژگی تگ هایی که در سایت قرار می دهیم را جداسازی کنیم که این کار موجب می شود موتور های جستجو کارشان راحت شود همچنین هنگام توسعه سایت و اضافه شدن آپشن های مختلف به سایت برنامه نویسان به راحتی بتوانند بدون دردسر این کار را انجام دهند.

  • استفاده از متا تگ های سئو محور

استفاده از متا تگ ها برای بهینه سازی سئو به سایت شما کمک شایانی می‌کند چراکه موتور های جستجوی گوگل را به درستی هدایت می کنند.

  • طراحی سایت متناسب با همه مرورگرها

همانطور که می‌دانیم مرورگر های مختلفی وجود دارد که کاربران بعضا با chrome بعضی دیگر با firefox و دیگر مرورگرهای مختلف وارد صفحاتی که سرچ می کنند می شوند وقتی سایتی استاندارد طراحی میکنید سایت شما پاسخگوی تمام کاربرانی که با مرورگر های مختلف وارد سایت شما می شوند می باشد.

  • استفاده درست از عنصرهای title و heading در طراحی سایت

دو عنصر تایتل و عنوان از عناصر مهم و اصلی سایت می باشند که اگر اساندارد های آن در طراحی سایت رعایت نشود سایت شما آسیب می بیند و اگر این نکات و استاندارد ها رعایت شوند جایگاه سایت شما را قطعا ارتقا می دهد. که در طراحی سایت استاندارد همه این نکات رعایت می‌شود.

برای گرفتن مشاوره جهت سفارش طراحی سایت استاندارد می توانید به صورت رایگان از مجموعه سایبر گایز مشاوره بگیرید با شماره های 09022002123 و 02188456784 تماس حاصل فرمایید.