هدف از طراحی سایت

داشتن سایت با توجه به بالا رفتن آمار حضور در فضای مجازی امروزه یکی از نیاز های اساسی تمامی کسب و کارها می باشد. خیلی از کاربران با موبایل های خود و عده ای در محل کار یا در منزل با کامپیوتر مشغول سرچ کردن عبارات و نیاز های خود می باشند تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه ها به نیاز خود پاسخ دهند.

وب سایت چیست؟

وب سایت مجموعه از اجزای متن و رنگ و گرافیک و لینک و گرید بندی است که در جهت ایجاد ارتباط با کاربران می‌باشد. همه وب سایت ها اسمی دارند که در اصطلاح به آن اسم، دامین یا Domain گفته می‌شود همچنین سایت ها در فضایی که به آن هاست می گویند قرار می گیرند که هم هاست و هم دامین را باید خریداری کنید. سایبر گایز می تواند در زمینه خدمات مربوط به هاست و دامین بخش میزبانی وب به شما مشاوره رایگان دهد و در این زمینه شما را به مسیر درستی راهنمایی کند.

داشتن وب سایت چه مزایایی دارد؟

  • داشتن سایت به کاربران کمک می کند تا مواردی که لازم دارند را سفارش دهند و خریداری کنند.
  • داشتن سایت به کاربران فضای مجازی کمک میکند تا با سازمان مورد نظرشان ارتباط برقرار کنند.
  • داشتن سایت در زمان و هزینه کاربران صرفه جویی ایجاد می کند.
  • داشتن سایت به فروش بیشتر شما کمک می کند.
  • اگر دارای یک سایت عالی از نظر زیر ساخت و ظاهری باشید به ایجاد و افزایش ارزش برند شما کمک می کند.

با توجه به موارد گفته شده متوجه شدیم که داشتن وب سایت به خصوص با عصر تکنولوژی امروز و نیاز کاربران به استفاده از تکنولوژی های در دست خود همچنین روند صعودی نفوذ فضای مجازی به تمام نقاط کشور و همه مشاغل، طراحی سایت یک امر مهم می باشد اما مسئله این جاست که شما ممکن است ندانید که چه سایتی پاسخگوی نیاز شما است یا سایت مورد نظر شما چه آپشن هایی می تواند داشته باشد بنابراین شما نیاز به مشاوره دقیق در این خصوص دارید تا به جواب تمامی سوالات خودتان برسید تیم سایبر گایز پاسخگوی شما در تمام زمینه های ساخت و طراحی وب سایت می باشد و برای گرفتن مشاوره رایگان می توانید با شماره های 02188456784 و 09022002123  تماس حاصل فرمایید.